Yükseleni Yengeç Oğlak Burcu

Yükseleni Yengeç Oğlak Burcu bizatihi kendi mensubu olduğum gruptur. İnternette biraz baktım bu grupla ilgili çok yazı yok bu yüzden yazmaya karar verdim. Bir kaç yerden araştırdım(video vs.) ve astroloji kitabından alarak harmanladım. Beğenmeniz ümidiyle 🙂

Oğlak burcunda eğer yengeç yükseliyorsa bu kişiler oldukça tutucu son derece geleneklerine düşkün , ailelerine çok bağlı, geçmişe dönük(eski olan şeyleri geçmişte

Yükseleni Yengeç Oğlak Burcukalan) bunları sever, koruyucu ,Eviyle çok ilgili ki evine o kadar çok düşkün ki en evcil grup diyebilirim. Son derece çalışkan kişiler bu kombinden çıkacak.

Yükseleni Yengeç Oğlak Burcu ;Fevkalade başarılı olacaklar. Ticaret yapacaklar , siyaset yapacaklar. Duygusal olmalarına karşın yükseleni yengeç olan oğlakdan iyi bir asker çıkar Mutlaka ortaklık isteyecekler ortaklıklarda mutlu olacaklar.(Ne ortaklığı bu ya 🙂 neyse burayı çok anlamadım 🙂 )  Çok ciddi evlilikler yapacaklar. Aşklarıda ciddidir iki burçda gelenekçi ve tutucu olduğu için  çok fazla flört etmezler tanıştıkları zaman kısa sürede evlenirler. Fakat çok kuşkucu bir iki burç Yengeç biraz kıskançdır. Oğlakda biraz inattır ve oda kuşkucudur.

Yükseleni Yengeç Oğlak Burcu: Ruh halleri

Ruh halleri sıklıkla değişkenlik gösterir. Bir gün içerisinde bir çok duyguyu bir anda yaşarlar.Telefondaki bir insana sinirlenip, telefonu kapatır kapatmaz size gülümsemeye devam edebilirler.Sevdikleri insanları korumak, onları sağlıklı hale getirmek için her şeyi yapabilirler. Muhteşem bakıcılardır. Yaşlı insanlara ve bebeklere, kısaca bakıma ihtiyacı olan tüm bireylere en güzel şekilde bakabilecek insanlardır.

 

Ayın büyümesi ve küçülmesine göre yengecin hareketleri değişmektedir buda belki bu durağanlığa bir renk kazandırabilir. Ama yinede çok mücadeleci tuttukları bırakmayan ve mutlaka başarılı olan kişiler bu kombinden çıkacaktır.

Yükseleni Yengeç Oğlak Burcu

Yükseleni Yengeç Oğlak Burcu  olan kadınlar çocuklara düşkün, şefkat dolu insanlardır. Erkekler ise ailesine düşkün, anne, eş ve çocuklarıyla çok yakından ilgilenirler. Yükselen Yengeç, yakınlarındaki insanları en az kendileri kadar korumak isteyen bir tavır içindedir. Eğer aileniz yakınınızda değilse, çocuklarınız yoksa, bu duygularınızı olduğu gibi arkadaşlarınıza yöneltir onları korursunuz. İnsanlara, mekanlara, eşyalara, anılara tutkuyla bağlanabilir, sevdikleri ve sevdiğiniz insanlarla geçirdiğiniz günlerin anılarını ömürünüzün sonuna kadar hatırlarsınız.

 

Bir Cevap Yazın