Twitter Snapchat Özelliği Getiriyor

Twitter  Snapchat özelliği getiriyor evet yanlış duymadınız. Son zamanlarda şikayetçi olunan bir konu aslında twitter’da adam akıllı fotoğraf video paylaşılmıyor.Genel olarak twitter anlık bilgi paylaşımı , güncel haberler ile ön plana çıkıyor görsellikden öte yazıyla kendini duyuruyor.

Twitter Neden Böyle Bir Şey İçin Adım Attı ?

İşte bu yüzden fotoğraf ve videoda bende iddialıyım demek için harekete geçti.Sanırsam bu yenilikleri yeni kullanıcı kitlesine ulaşmak için yapıyor. Bana sorarsanız gerekli bir hareket fakat şu düşüncede olanda olabilir Twitter’ı Twitter yapan yazı paylaşımı vs. bu düşünceyede saygı duyarım fakat gelişen teknolojide artık sosyal ağlarda otoriteni korumak istiyorsan yenilik yapacaksın yoksa kaybolur gidersin.

twitter snapchat özelliği

Twitter Başarılı Olabilir Mi ?

Facebook, İnstagramdan sonra snapchatin kullanım alanı baya düştü. snapchat son yaptığı yenilikte ünlülerin snaplarını paylaşıyor kendi arkadaşlarımın snaplerine bakmak daha zor 🙂  ve çok kullanışsız bir alan oldu . Twitter’ın snap özelliğini getirmesi bence Twitter açısından güzel olacak.

Öncelikle ben kullanırım Video , Fotoğraf paylaşmayı seviyorum ve Twitterda ki farklı takipçileriminde görmesini isterim . Tasarımını da güzel yaparlarsa ve kullanışlı olursa tutar diyorum…

twitter snapchat özelliği

Related Post

Bir Cevap Yazın