Sakaryada Bacakları Kesilen Köpek

Sakaryada Bacakları Kesilen Köpek, gün geçmiyor ki vicdansız haberler duymayalım ulan yavru köpek size ne zararı olabilir ki ne yapmış olabilir. Yavru lan o daha yavru. Hem yapsa bile bu eziyet ona reva mıdır ? Ben bu olaydan şunu görüyorum ne vicdansız insanlar var. Yavru köpeğe eziyet eden mi dersin öz kızına tecavüz eden baba mı. Hiç dönüp bakıyor musunuz insanlık nereye gidiyor ?

 

Sakaryada Bacakları Kesilen Köpek

Bu topraklarda bunu yapacak ne yaşadı bu insanlar? çok merak ediyorum ben. düşünüyorum ama “şunu yaşamıştır” diyemiyorum.Bu tamamen “insanlıktan çıkmışlık”.  bu insanların bu ülkede işi yoktur. Kısasa kısas uygulayacaksın bunlara ve bunun gibilerine.Bunu yapabilecek vicdan da ki bir insan başka her şeyi yapacak potansiyeli vardır.Ve bütün insanlar ve hayvalar için tehlike oluşturur.

Biz Kimin Ümmetiyiz ?

Kuşu ölen bir çocuğa baş sağlığına giden bir peygamberin ümmetiyiz, medreselerin üstüne kuş evleri yaptıran bir tarih,  parke taşlarını oyuk oyuk yaptırıp, su bırakan tarih.

sonra böyle bir canilik. yazık, çok yazık. O yavru köpeğin bakışlarını gördüğüm zaman istemsiz olarak gözümden 2-3 damla yaş döküldü ağlamamak için kendimi zor tuttum. O bakışları hiç bir zaman unutmayacağım.

Bu dünyayı güzelleştirecek insanları göstereyim mi sizlere. Merhamet ne demekmiş göstereyim mi ? Bu abilerin gözlerine iyi bakın merhamet dolu gözleri göreceksiniz. Şefkat dolu gözleri göreceksiniz.

Sakaryada Bacakları Kesilen KöpekSakaryada Bacakları Kesilen Köpek

Bir Cevap Yazın