Ölümcül Biceps Antrenmanı-2

Biceps Antrenmanı serisinin 2. programındayız.  2 ay 1. programı uyguladıktan sonra kasları şaşırtmak için bu antrenmana geçiş yapın daha sonra tekrar kasları şaşırtmak için 3. biceps antrenmanı programını uygulayın. Kollarınız büyüyecektir göreceksiniz . Programda neler var geçelim hemen.

 

1- Low Pulley Curls

Bu hareketi 4 set 12 tekrar giriyorsunuz. hareketin doğru şekli bırakırken yavaş çekerken hızlıdır. Kollarınızı büyütmek istiyorsanız hareketin negatifini düzgün yapmanız gerekiyor yavaş yavaş bıraktığınızda göreceksiniz ki kaslarınız daha çok yanıyor.

biceps antremanı

 

 

2- High Cable Pulls + Biceps Machine Curl

High Cable Pulls ‘ı 8 tekrar  yaptıktan sonra  hemen Biceps machine Curl yapıyoruz 8 tekrar  daha sonra arada 1 dk dinlenip tekrar yapıyoruz. Süper set yazımızda bu set taktiğinden bahsetmiştik.

4 set bu hareketimizi yaptıktan sonra geçelim 3. hareketimize

biceps antremanı biceps antremanı

 

 

3- Close Grip Barbell Curl +Wide Grip Barbell Curl

  1. Ve son Hareketimiz de süper set olacak. Hem bu sayede antrenman çabuk bitecek ve daha fazla pump olmasını sağlıyacağız. Yine 8 tekrar yapacağız iki hareketi peşpeşe gireceğiz ve 1dk dinleneceğiz…

 

biceps antremanı biceps antremanı

 

 

 

Yazımızın sonuna geldik. Bu arada kesinlikle ısınmadan antrenmana başlamayınız. Eğer sporda yeniyseniz bu programı kullanmayın sakatlanma yaşamanız muhtemeldir.

Bir Cevap Yazın