İnstagram Eski Algoritmasına Dönüyor

İnstagram Eskiye mi dönüyor ? Bildiğiniz üzere geçen günlerde   kullanıcıları için  bio’larına hem hashtag’leri hem de profil linklerini koyabileceği  özellik getirmişti. Biografinize “#” veya “@” eklediğinizde bir etiket veya profil sayfasına sizi yönlendirecek bağlantı oluşturabiliyordunuz. Şimdi ise kullanıcıların en çok şikayet ettikleri Akış konusunda bir düzenleme getiriyor. Bu yenilikte akış da üst sıralardaki gönderileri instagram belirlemeyecek oluyor.

 

İnstagram Eskiye Dönüyor

 

Düzenlemede Neler Mevcut

Yaptığı düzenlemede Artık akış da çıkacak gönderiler en son paylaşılan gönderiler olacak. Yani yeni paylaşılan gönderiler en üstte çıkacak .  Bu değişiklikle beraber akışın daha canlı  olması ve ilgilendiğiniz gönderileri kaçırmamanızın sağlanacağı söyleniyor. Ayrıyeten akışın bir anda yenilenmesi sebebiyle arkadaşınıza göndereceğiniz gönderinin bir anda kaybolması instagram kullanıcılarının en büyük şikayetiydi. Yeni düzenlemede bu karışıklığında önüne geçilerek artık dilediğimiz anda yenilenecek bu sayede beğendiğimiz gönderileri kaçırmamış olacağız.

Önümüzde ki aylarda akış için bir çok düzenleme ve yenilik geleceğinin haberini verdiler. İnşaAllah kullanışlı bir akış algoritmasıyla karşımıza çıkarlar…

Related Post

Bir Cevap Yazın