Ben Efsaneyim Film Açıklaması

Ben Efsaneyim Film Açıklaması

ben efsaneyim

25 Ocak 2008 yapımı gelmiş geçmiş en güzel filmlerden bir tanesi eğer bilim kurgu seviyorsanız ve içinde zombi de olsa fena olmaz diyorsanız tam sizlik bir film diyebilirim. ilk izlediğim zaman çocuktum ve çok etkilenmiştim. Çok film izleyen birisiyim ve kaliteli filmlerde her zaman insanın karşısına çıkmıyor bu yüzden bir an önce izlemediyseniz izleyin derim hemen biraz filmden bahsedeyim.

 

Film İçeriği:

ben efsaneyim

Ben Efsaneyim Film Açıklaması dünyada kanseri yenmek için bir aşı üretiyorlar başta herşey güzel ve bütün hastalar iyileşiyor. Fakat yolunda gitmeyen bir şeyler oluyor hastalar teker teker zombiye dönüşüyorlar ve dünyada insan kalmıyor. Film burdan başlıyor aslında will smith’in muhteşem oyunculuğu gerçekten yaşatıyor olayları Will Smith filmde Robert Neville karakterini canlandırıyor ve Sam adında bir köpeği var.

Aslında köpek ona yol arkadaşlığı yapıyor yalnız hissettirmiyor. Zombiler gün ışığına çıkamıyor karanlıkta yaşayabiliyorlar. Bu bir avantaj aslında ışık doğduğunda dışarıda gezebiliyor ve ihtiyacını karşılayabiliyor.

Bir gün sam zombi saldırısında ölüyor ve Robert Neville intihar etmeye karar veriyor hava kararınca evine girmiyor. Arabayla dışarıda zombi eziyor derken araba takla atıyor ve tam ölecekken bir genç kadın ve kardeşi onu kurtarıyorlar. Robert Neville ın evine gidiyorlar. Ama bilmiyorlar ki zombiler onları izliyor.

ben efsaneyim

 

Ben Efsane ‘ yim filmini Devamını izleyerek öğrenin… Konusu gerçekten muhteşem defalarca izledim. Hala izleyebilirim… Diğer yazılarımda görüşmek üzere….

 

Bir Cevap Yazın